Salut,
Esti pasionat de tuning si masini ? Inregistreaza-te .
Avem nevoie de administratori si moderatori , ce interesati sa-si faca propiul topic la sectiunea "Cerere Staff" sau sa-mi trimita un PM.
Cei cu care suntem in parteneriat vor beneficia de mai multa reclama si promovare in diferite metode pe langa forumul nostru, gen facebook , site-uri de tuning etc. asta fiind din partea noasta.
Tuning Staff
Salut,
Esti pasionat de tuning si masini ? Inregistreaza-te .
Avem nevoie de administratori si moderatori , ce interesati sa-si faca propiul topic la sectiunea "Cerere Staff" sau sa-mi trimita un PM.
Cei cu care suntem in parteneriat vor beneficia de mai multa reclama si promovare in diferite metode pe langa forumul nostru, gen facebook , site-uri de tuning etc. asta fiind din partea noasta.
Tuning Staff
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The Fast and the Furious (2001)

In jos 
AutorMesaj
Sorin
sofer avansat
sofer avansat
Sorin


<b>Masina</b> Masina : bmw e30
<b>Mesaje</b> Mesaje : 253
<b>Credite</b> Credite : 283
<b>Data de inscriere</b> Data de inscriere : 07/11/2011
<b>Varsta</b> Varsta : 34
<b>Localizare</b> Localizare : on the road!

The Fast and the Furious (2001) Empty
MesajSubiect: The Fast and the Furious (2001)   The Fast and the Furious (2001) Icon_minitimeMier Noi 30, 2011 6:34 am

Genul:Actiune / Thriller / Crima
Durata:106 minute

Furios si Iute este un film care te introduce in lumea palpitanta a curselor ilegale de masini. Dominic Toretto este liderul unei bande care este acuzata ca ar ataca si jefui camioane ce transporta aparatura electronica. FBI il trimite pe Brian O'Conner sa lucreze sub acoperire pe strazile de cursa din Los Angeles pentru a-l prinde pe Toretto si banda lui. O'Conner, care are o aventura cu sora lui Dominic, incearca sa arate ca acesta e nevinovat

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
 
The Fast and the Furious (2001)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 2 Fast 2 Furious (2003)
» Fast & Furios (2009)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Filme-
Mergi direct la: